Novinky

Trendy kabelka pro léto 2023

Trendy kabelky léto 2023

 

Letošním hitem se staly kabelky z přírodnin! Vše bylo jasné už ve chvíli, kdy se na molech jarní kolekce módní značky Jacquemus procházely modelky se slaměnými, proutěnými či hrubě tkanými taškami. Letošní léto patří kabelkám z přírodnin materiálů. Proutěnou kabelku doladíte k džínám, letním šatům nebo k lněnému či oblíbenému mušelínovému oblečení. Ideální doplněk na dovolenou

 

Slaměná či lýková kabelka okouzluje už od starověkuI když jim říkame slaměné kabelky, k jejich tvorbě obvykle přispívají i další rostliny. Ratan, sušená tráva či listy z palmových stromů. Z historie víme, že je tento způsob výroby známý už po mnoho tisíciletí a podobné kabelky zdobily už ženy starověkého Egypta. Své kouzlo si nesou i nadále v letním období. Letos tyhle trendy kabelky do své kolekce zařadila známa značka jako třeba Prada. Najděte v proutěné kabelce kouzlo i vy a pořiďte si jednu do výbavy

 

Kdy volit malou černou kabelku

Kdy volit malou černou kabelku


Černá barva nikdy nevyjde z módy. Každá událost nebo
módní přehlídka má speciální segmentové předvádění produktů v černé barvě. Každý rok se objevují nové designy dámských kabelek ale většina nového designu začíná černou edicí. Je velmi populární mezi módními stylisty a lidmi, kteří chtějí vždy zůstat na špičce módy. Černá je pravděpodobně jediná barva, která je dokonalá sama o sobě.Černé crossbody kabelky většinou vypadají skvěle, ať už jsou jakéhokoliv tvaru, velikosti nebo designu.

IMG_3838

Můžete nosit jakoukoli kabelku v černé barvě a vždy bude vypadat skvěle. Pokud se třeba chystáte do divadla, vsaďte na dámské psaníčko nebo na dámskou elegantní crossbody kabelku.Jsou trendy a odliší vás od všech ostatních v místnosti.

Malé dámské kabelky jsou skvělou volbou i na rande, na večeři s partnerem, nebo jen na procházku městem. Poslouží vám kdykoliv, kdy vám bude stačiť mít u sebe klíče, telefon a kreditní kartu. Navíc, pokud zvolíte crossbody variantu, můžete si pokojně s sebou vzít i kafe, protože budete mít volné obě ruce.

 

2 položek celkem
Zpět do obchodu